O nás

Společnost TEXCENTRUM, spol.s r.o. vznikla v roce 1992 se zaměřením na prodej a servis šicích strojů. Začátky jsou spojeny především s prodejem domácích šicích strojů a overlocků v blízkém okolí…

Rozvoj podnikání nás dále nasměroval k prodeji a servisu průmyslových šicích strojů a textilní techniky. Tento krok je nedílně spjat se značkou SIRUBA, kterou na našem trhu již od našich začátků zastupujeme.

Nyní, s pohledem zpět, musíme uznat, že se naše volba zastupování značky Siruba se ukázala jako šťastná. Společný růst se značkou Siruba nás posunulo na pozici předního středoevropského distributora průmyslových šicích strojů. V tomto meziobdobí se SIRUBA vypracovala ze zcela neznámého malého výrobce na třetího největšího výrobce průmyslových šicích strojů na světě s ambicí dále růst.

Samotný prodej a servis ovšem nestačí v současné době pro úspěšné působení na trhu, proto bylo a je neustále naše portfolio produktů rozšiřováno o služby, které hrají stále důležitější roli v našem obchodě. K nim patří SirubaLeasing, SirubaProtiúčet, SirubaPůjčovna, SirubaKredit se kterými se můžete seznámit na našich stránkách.